Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.11.2015

На одержанні хабара затримано старших слідчих в особливо важливих справах Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України (додано ВІДЕО)

    

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та спецпідрозділом Головного управління власної безпеки Державної фіскальної служби України в порядку ст. 208 КПК України під час отримання неправомірної вигоди на гарячому затримано двох старших слідчих в особливо важливих справах Міжрегіонального головного управління Державної фіскальної служби України – Центрального офісу з обслуговування великих платників.

Встановлено, що вказані посадовці правоохоронного органу вимагали та одержали від представника одного з суб’єктів господарювання неправомірну вигоду у сумі 230 000 грн за невчинення передбачених законом заходів з притягнення службових осіб цього суб’єкта до кримінальної відповідальності, тобто вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України.

На даний час проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, вирішується питання обрання запобіжного заходу затриманим.

Досудове розслідування триває.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 431