Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.10.2015

Військовою прокуратурою викрито факт виведення в офшор мільйонів державних коштів за злочинною схемою

     

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону Південного регіону України спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби України у Запорізькій області викрито злочинну схему привласнення державних коштів цільового призначення групою вітчизняних та іноземних ділків.

Унаслідок фінансової оборудки вартість комплектуючих за договором постачання між комерційною фірмою-посередником та оборонним підприємством «Науково-виробничий комплекс «Іскра» на шляху від Китаю до України штучно зростала із 100-200 доларів США до 5000 доларів США, після чого сплачені грошові кошти перераховувались в офшор.

Таким чином, державі завдано істотної матеріальної шкоди на суму 5 млн 850 тис грн.

За даним фактом військовою прокуратурою Запорізького гарнізону розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).

Для встановлення винних і причетних до незаконної оборудки осіб у провадженні призначено комплексну судово-бухгалтерську товарознавчу експертизу, як це передбачено чинним КПК України.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 2961