Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.09.2015

Прокуратура повернула державі 17,5 га земель в Сухолуччі

    

Прокуратура Київської області в суді касаційної інстанції відстояла повернення з незаконного володіння земель лісового фонду вартістю понад 7 млн грн, які належали колишньому президенту Віктору Януковичу.

Як вже повідомлялось, Київська облдержадміністрація вилучила із постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства землі лісогосподарського призначення, змінивши їх цільове призначення на сільськогосподарське. У подальшому, Вишгородська райдержадміністрація передала вказані землі у власність громадян для ведення особистого селянського господарства, а також для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу.

Суди усіх інстанцій підтримали позицію прокуратури щодо повернення з незаконного користування у держвласність земель, які належали ТОВ «Дом Лесника» та входили до земель, на яких розташовані резиденції екс-президента «Акація» та «Острів».

Наразі, завдяки вжитим прокуратурою області заходам на виконання судових рішень, скасовано відомості щодо реєстрації права власності на земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Крім цього, відділом державної виконавчої служби Вишгородського районного управління юстиції проводяться виконавчі дії щодо витребування земельних ділянок на користь держави. За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 1725