Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.08.2015

Генеральною прокуратурою України затримано голову райдержадміністрації Херсонської області за одержання неправомірної вигоди

     

Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих та Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України спільно з оперативними працівниками Департаменту протидії злочинності в сфері економіки МВС України 12 серпня 2015 року за одержання неправомірної вигоди затримано голову районної державної адміністрації Херсонської області та цивільну особу – посередника в одержанні неправомірної вигоди.

Голова району під виглядом боротьби з незаконною торгівлею на узбережжі Чорного моря за посередництва цивільної особи вимагав та одержав від юриста однієї з сільських рад неправомірну вигоду у сумі 130 тисяч доларів США за непроведення перевірок торгівельних майданчиків та безперешкодну діяльність значної кількості приватних підприємців району.

За даним фактом Генеральною прокуратурою України розпочате кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. На даний час здійснюються невідкладні слідчі та процесуальні дії. Зазначені особи затримані в порядку ст. 208 КПК України.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна та спеціальною конфіскацією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 499