Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.08.2015

Прокуратура Київської області повертає в державну власність мисливські угіддя площею 15,3 га

     

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Київщини та залишив незмінним рішення суду першої інстанції, яким зобов’язано товариство повернути у державну власність мисливські угіддя на території Фастівського району.

Нагадаємо, у 2011 році Київська обласна рада надала ТОВ «Укрмістобудпроект» вказані угіддя для ведення мисливського господарства строком на 25 років. Втім, товариство порушило умови договору, і не маючи дозволу постійного землекористувача, ДП «Фастівське лісове господарство» розпочало будівництво будівлі, лазні з басейном та котельні. Внаслідок таких дій пошкоджено лісові насадження.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, прокуратура Київської області відстояла в Київському апеляційному господарському суді законність рішення суду першої інстанції. Відтак ТОВ «Укрмістобудпроект» зобов’язано повернути у державну власність мисливські угіддя площею 15,3 га.

Свого часу ситуація навколо оренди мисливських угідь набула суспільного резонансу у зв’язку з тим, що ними користувався, зокрема, і син колишнього Генерального прокурора України та його оточення.За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

 

кількість переглядів: 1736