Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.07.2015

На Сумщині прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно судді, яка винесла завідомо неправосудні рішення щодо учасників Революції Гідності

    

Прокуратурою Сумської області проводиться системна робота з метою притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчиняли злочини проти учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Завдяки цьому, протягом минулого та поточного років прокуратурою області до суду спрямовані обвинувальні акти стосовно 2 працівників органів внутрішніх справ, 3 працівників прокуратури, у тому числі колишнього прокурора області. Колишнього начальника УМВС України в області оголошено у розшук.

Вже в липні цього року до суду був спрямований обвинувальний акт стосовно судді Ковпаківського районного суду м. Суми, яка незаконно обрала запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту трьом учасникам мирних акцій.

22 липня 2015 року затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно судді Сумського районного суду Сумської області, яка у січні 2014 року, будучи слідчим суддею Ковпаківського районного суду м. Суми, винесла завідомо неправосудні ухвали про обрання запобіжних заходів у вигляді домашнього арешту ще трьом учасникам мирних акцій. Їй інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 371 та ч. 2 ст. 375 КК України.


За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області
кількість переглядів: 744