Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.07.2015

Генеральний прокурор Віктор Шокін зустрівся з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком

    

У четвер, 23 липня 2015 року, Генеральний прокурор України Віктор Шокін зустрівся з керівником парламентської фракції Радикальної партії Верховної Ради України Олегом Ляшком.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо подання Генерального прокурора до парламенту про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від фракції Радикальної партії А. Лозового. При цьому Олег Ляшко звернувся з пропозиціями внесення подань про притягнення до кримінальної відповідальності окремих депутатів фракції «Опозиційного блоку».

Також Віктор Шокін підняв питання щодо ігнорування Олегом Ляшком викликів до Генеральної прокуратури. Протягом 2-х місяців слідчі не мають можливості отримати свідчення відносно пропонування депутатам фракції Радикальної партії хабара за неголосування по питанню зняття депутатської недоторканості із Сергія Клюєва. Заява про факт отримання такої пропозиції раніше була зроблена Олегом Ляшком.

В ході розмови досягнуті домовленості про те, що Олег Ляшко наступного тижня у вівторок з’явиться до Генеральної прокуратури і надасть усі необхідні покази.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін, у свою чергу, висловив згоду зустрітися з іншими представниками фракції Радикальної партії.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 392