Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.07.2015

В приміщенні Генеральної прокуратури виявлено зброю

    

У вівторок, 21 липня 2015 року, при проведенні ранкового огляду приміщення Генеральної прокуратури працівниками Управління державної охорони України виявлено зброю. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Олег Заліско під час брифінгу.

Зброя, за його словами, була виявлена у громадській приймальні Генеральної прокуратури України. «У приміщенні, де проводиться прийом громадян, було виявлено «Наган», 1933 року», - уточнив Олег Заліско.

Працівниками МВС проведено огляд місця події. Зброя була направлена для проведення відповідної експертизи для встановлення факту можливості здійснення з неї вогнепальних пострілів.

Згідно довідки експерта Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні МВС України в м. Києві вилучений пристрій є восьмизарядним револьвером системи «Наган» та відноситься до вогнепальної зброї і придатний до стрільби вогнепальними набоями.

За вказаним фактом прокуратурою Печерського району м. Києва 22.07.15 розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1992