Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.07.2015

Генеральний прокурор України підписав угоду про продовження роботи спільної слідчої групи з розслідування катастрофи Боїнга-777 Малайзійських авіаліній

     

Рік тому, 17 липня 2014 року над територією Донецької області, що контролюється терористичними організаціями «ДНР» та «ЛНР», був збитий пасажирський літак «Боїнг 777» Малайзійських авіаліній, який прямував рейсом «Амстердам – Куала-Лумпур» транзитом через територію України, внаслідок чого загинуло 298 осіб.

З метою розслідування цієї жахливої трагедії 07.08.2014 створено міжнародну спільну слідчу групу, до складу якої входять прокурори та представники інших правоохоронних органів України, Королівства Нідерландів, Королівства Бельгія, Австралії та Малайзії, а також представники Євроюсту. Діяльність спільної слідчої групи по збору доказів відповідно до угоди було встановлено до 07.08.2015.

Генеральна прокуратура України не лише бере активну участь у розслідуванні, але й гостинно розмістила у своїх службових приміщеннях іноземних колег, що входять до складу слідчої групи.

Сьогодні Генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав угоду про продовження мандату спільної слідчої групи до 7 лютого 2016 року, підтримавши відповідну пропозицію голландського колеги Фредеріка Вестербеке.

Упевнені, що завдяки скоординованим зусиллям правоохоронців з різних країн, які здійснюють міжнародне розслідування, вдасться довести вину всіх осіб, що вчинили цей злочин щодо цивільного літака та його пасажирів.

У своєму листі до Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерландів в Україні Кейса Кломпенхауера Генеральний прокурор України Віктор Шокін висловив співчуття та підтримку сім'ям загиблих і запевнив, що українською стороною буде зроблено все необхідне, аби винні у цьому страшному злочині були покарані.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 165