Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.07.2015

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно «беркутівця» за побиття мітингувальників у Маріїнському парку

     

Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України 15.06.2015 до Печерського районного суду міста Києва направлено обвинувальний акт за підозрою колишнього міліціонера батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Харківській області, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 41, ч. 2 ст. 365 КК України.

Підозрюваному інкриміновано вчинення 18 лютого 2014 року під час силового розгону працівниками правоохоронних органів громадян, які знаходились на вулиці Інститутській та Кріпосному провулку в місті Києві (район урядового кварталу) на виконання злочинного наказу, дій, які явно виходили за межі наданих йому прав чи повноважень, що супроводжувалися насильством, застосуванням спеціальних засобів та болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями, внаслідок чого одному з протестувальників спричинено тілесні ушкодження.

Досудове розслідування стосовно інших учасників вказаного кримінального правопорушення триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 452