Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.06.2015

У будинку, який належить родині голови Апеляційного суду м. Києва, Генеральною прокуратурою України проведено обшук

     

Генеральною прокуратурою України спільно зі Службою безпеки України був проведений обшук в будинку, який належить родині голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенку. В ході обшуку було встановлено, що у вказаному будинку відбуваються ремонтні роботи, встановлені ексклюзивні меблі (вартість тільки однієї кухонної меблі становить 178 тис грн, шафа в кімнаті 50 тис грн), а також нова побутова техніка в упаковці.

На території будинку було виявлено два легкових автомобіля Jeep Rubicon, Mercedes-Benz G.
Будинок 3-х поверховий, розташований у Києво-Святошинському районі Київської області в селі Горенка.

Нагадаємо, прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного втручання службовими особами Апеляційного суду м. Києва в роботу автоматизованої системи документообігу цього суду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 376-1 КК України та постановлення завідомо неправосудних судових рішень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України.
24 червня цього року Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру голові Апеляційного суду м. Києва
А. Чернушенку у вчиненні тяжких кримінальних правопорушень.
Також Генеральний прокурор України Віктор Шокін ініціював перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України відсторонення вказаної особи від посади та звернувся з поданням до Верховної Ради України про надання згоди на затримання та арешт судді.

Довідково:  санкція ч. 2 ст. 375 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років ;
санкція ч. 2 ст. 376-1 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років.

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 242