Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.06.2015

Віктор Шокін звернувся до ВРУ з поданням про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України С. Клюєва

    

У межах нового кримінального провадження стосовно С. Клюєва 16 червня 2015 року Генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради України з поданням про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України С. Клюєва.

Ним скоєно кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 209 (вчинення правочинів з майном в особливо великих розмірах, одержаних внаслідок суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховування та маскування незаконного походження такого майна, прав на таке майно), ч. 5 ст. 369 (надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третіх осіб дій з використанням наданого їй службового становища) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 3 червня 2015 року Верховна Рада України розглянула подання Генерального прокурора Віктора Шокіна та зняла недоторканність і надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України С. Клюєва, який підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

За прийняття відповідного рішення проголосувало 287 народних депутатів.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 406