Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.06.2015

Заарештовано ще одного підозрюваного у заволодінні та вивезенні зброї і бойових припасів зі складів МВС України

   

За клопотанням Генеральної прокуратури України 12.06.2015 обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину, який підозрюється у вчиненні у лютому 2014 року спільно з так званими «тітушками» та службовими особами МВС України заволодіння та вивезення зброї та бойових припасів у лютому 2014 року зі складів МВС України (всього 156 автоматів АКС74У 5,45 мм., 47 520 шт патронів).

Також повідомлено про підозру трьом діючим співробітникам міліції, які перевищуючи свої повноваження сприяли незаконній видачі зазначеної зброї та боєприпасів зі складів МВС України, тобто вчинили злочини, передбачені ч. 3 ст. 365, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 262 КК України.

Зазначеним особам Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжні заходи у виді домашнього арешту та особистого зобов’язання для одного з підозрюваних.

Слід нагадати, що ці результати досягнуті управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом карного розшуку МВС України під час розслідування фактів системного залучення в період січня-лютого 2014 року цивільних осіб, так званих «тітушок» до вчинення злочинів щодо протестувальників.

Загалом за цими епізодами на даний час повідомлено про підозру у вчиненні вбивств, замахів на вбивство, перешкоджанні проведенню мітингів і зборів, позбавленні волі та катуванні, зберіганні зброї 16 особам, 5 з них арештовано, інші перебувають в розшуку.

Генеральною прокуратурою України продовжується розслідування обставин незаконної видачі 20.02.2014 зі складів МВС України вогнепальної зброї так званим «тітушкам».


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 517