Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.05.2015

Військова прокуратура розслідує кримінальне провадження стосовно начальника відділу прикордонної служби «Куп’янськ» за вимагання хабарів

    

Військова прокуратура Харківського гарнізону здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами замаху на отримання неправомірної вигоди начальником відділу прикордонної служби «Куп’янськ» Харківського прикордонного загону (ч. 1 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України).

Під час розслідування встановлено, що вказана посадова особа, діючи з корисливих мотивів та з метою особистого незаконного збагачення, використовуючи своє службове становище, поодинці викликав до себе підлеглих йому військовослужбовців і вимагав від них по 1000 грн за кожну добу перебування в наряді.

Ці гроші пропонувалося «заробляти» шляхом вимагання та отримання від пасажирів поїздів, на яких буде здійснюватися прикордонний контроль.

Факт отримання командиром неправомірної вигоди військовою прокуратурою належним чином задокументовано 14.05.2015 та його затримано.

На даний час, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення працівниками військової прокуратури Харківського гарнізону проводяться обшуки у службовому приміщенні, житлі, а також транспортних засобах військовослужбовця.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 484