Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.05.2015

Слідчій судді Солом’янського районного суду м. Києва повідомлено про підозру у постановленні завідомо неправосудних ухвал стосовно учасників мирних акцій протестів

   

Слідчій судді Солом’янського районного суду м. Києва повідомлено про підозру за результатами досудового розслідування, яке проводилось управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, у кримінальному провадженні за фактом незаконного арешту слідчим суддею двох учасників мирних акцій протестів.

Слідчу суддю підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

Установлено, що слідча суддя на підставі безпідставних та необгрунтованих клопотань слідчих Солом’янського РУ ГУМВС України в м. Києві, протиправно погоджених прокурором прокуратури Солом’янського району м. Києва, за відсутності передбачених законом підстав 26 січня 2014 року постановила завідомо неправосудні ухвали про обрання двом незаконно притягнутим до кримінальної відповідальності учасникам мирних акцій протестів запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

На даний час досудове слідство у кримінальному провадженні завершено та триває ознайомлення підозрюваної і її захисника із матеріалами провадження в порядку ст. 290 КПК України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 451