Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.04.2015

Прокуратурою АР Крим розпочато кримінальне провадження за фактом припинення на території автономії діяльності медіа-холдингу АТR

    

На території окупованого півострова Крим систематично порушується гарантоване Конституцією України право на свободу думки і слова, на вільне вираження громадянами своїх поглядів і переконань, відбувається ліквідація незалежних кримських засобів масової інформації.

На захист прав громадян та незалежних кримських ЗМІ прокуратурою автономії 01.04.2015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України, за фактом перешкоджання незаконно утвореними органами влади окупованого півострова законній професійній діяльності журналістів, що призвело до припинення теле– та радіомовлення засобів масової інформації, які входять до медіа-холдингу ATR (кримсько-татарський телеканал ATR, дитячий кримсько-татарський телеканал Lale, FM – радіостанції «Мейдан», «Лідер», а також інтернет-видання «15 хвилин»).

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» вказані кримінальні провадження надіслано до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 1590