Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.03.2015

Повідомлено про підозру колишньому в.о. начальника столичного Главку міліції та його заступнику в організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року ДОДАНО ВІДЕО

    

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України у кримінальному провадженні про вчинення умисних вбивств учасників акцій протесту та за іншими фактами незаконної протидії протестним акціям в період листопада 2013 – лютого 2014 року зібрано докази причетності керівників органів внутрішніх справ до організації здійснення силової операції правоохоронних органів з 18 на 19 лютого 2014 року з метою розгону учасників акцій протесту на Майдані Незалежності в м. Києві.

За результатами розслідування повідомлено про підозру колишньому виконувачу обов’язків начальника Головного управління МВС України в місті Києві та його заступнику – начальнику громадської безпеки ГУ МВС України в м. Києві у організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року та відданні наказу на таку операцію, у результаті чого внаслідок протиправного застосування фізичної сили та спеціальних засобів працівниками правоохоронних органів були вчинені вбивства 13-ти громадян та спричинені тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості більше 130 особам.

Дії підозрюваних кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 41, ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України.

Підозрювані оголошені у розшук.

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 442