Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.03.2015

Військова прокуратура Центрального регіону розпочала досудове розслідування за фактом падіння гелікоптера у Київській області

    

За фактом авіакатастрофи, яка сталася 24 березня 2015 року, військовою прокуратурою Центрального регіону України внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування за ст. 416 Кримінального кодексу України (порушення правил польотів або підготовки до них, а також порушення правил експлуатації літальних апаратів, що спричинило катастрофу або інші тяжкі наслідки).

Встановлено, що поблизу с. Вінницькі Стави Васильківського району Київської області під час польоту за маршрутом Полтава-Житомир розбився гелікоптер Мі-24. Військовий гелікоптер, закріплений за військовою частиною у Львові, летів з міста Миргород Полтавської області в місто Озерне Житомирської області. В результаті авіакатастрофи загинув лейтенант Збройних сил України, майор і капітан з важкими травмами доставлені в лікарню.

Створено слідчо-оперативну групу, яка працює на місці події. Розслідування триває, розглядаються різні версії цієї надзвичайної пригоди.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 417