Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.03.2015

Генеральною прокуратурою проведено науково-практичний семінар з питань забезпечення режиму секретності в органах прокуратури в умовах законодавчих змін

    

Управлінням забезпечення охорони державної таємниці Генеральної прокуратури проведено дводенний науково-практичний семінар на тему: «Особливості та проблемні питання забезпечення режиму секретності в органах прокуратури України в умовах законодавчих змін та новел у практичній діяльності».

На семінарі розглянуто питання, зокрема, щодо основних завдань та прав керівників режимно-секретних органів по забезпеченню охорони державної таємниці, особливостей організації та ведення секретного діловодства в умовах законодавчих змін. Крім того, під час проведення заходу висвітлено та обговорено шляхи вирішення основних проблемних питань, які виникають у ході виконання завдань щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах прокуратури України в умовах особливого періоду або надзвичайного стану.

Участь у заході взяли начальники режимно-секретних органів прокуратур обласного рівня, військових прокуратур Західного, Південного та Центрального регіонів України, Національної академії прокуратури України, Головної військової прокуратури та Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, районних прокуратур м. Києва та м. Харкова, працівники Генеральної прокуратури України, у тому числі управління забезпечення роботи інформаційних систем, адміністрування мереж та зв'язку Генеральної прокуратури України, а також професорсько-викладацький склад Національної академії прокуратури України.

До обговорення були залучені представники Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України, а також керівники державних архівних установ - Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Державної архівної служби України та Державного архіву Київської області.

Керівництвом управління до учасників доведено вимоги щодо підвищення ефективності роботи органів прокуратури у сфері захисту державної таємниці в умовах сьогодення, особливо під час реформування органів прокуратури та запровадження положень нового Закону України «Про прокуратуру».

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 461