Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.03.2015

Скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про підпал приміщення БМОП «Беркут»

    

Прокуратурою Львівської області 18 березня скеровано до Франківського районного суду м. Львова обвинувальний акт за підозрою колишнього заступника командира – начальника штабу БМОП «Беркут» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) КК України.

Останньому, з урахуванням зібраних доказів, 3 листопада 2014 року винесено повідомлення про підозру у скоєнні умисного знищення та пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху, що заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах та спричинило загибель двох людей, а також перевищення влади та службових повноважень.

У зв’язку з тим, що підозрюваний виїхав за межі України, прокуратурою оголошено його в міжнародний розшук та внесено до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке судом задоволено.

В подальшому, 26 лютого цього року прокуратурою Львівської області внесено клопотання до слідчого судді про застосування спеціального досудового розслідування та судового провадження (заочне засудження), відповідно до вимог ст. 297-2 КПК України.

Відтак, 10 березня судом винесено ухвалу про застосування спеціального досудового розслідування та судового провадження щодо підозрюваного колишнього заступника командира – начальника штабу БМОП «Беркут» .

За матеріалами прес-служби прокуратури Львівської області
кількість переглядів: 386