Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.03.2015

Колишнім народним депутатам України та членам Лічильної комісії ВРУ повідомлено про підозру та оголошено їх розшук

    

У ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16.01.2014 голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, Генеральною прокуратурою України 26.02.2015 та 03.03.2015 в порядку, визначеному КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, колишнім народним депутатам України та членам Лічильної комісії Верховної Ради України Демидку В.М., Пінчуку А.П., Скубашевському С.В., Сухому Я.М. та Зубчевському О.П.

У зв’язку з тим, що вказані особи не з'являються до органу досудового розслідування, 12.03.2015 слідчим винесені постанови про оголошення їх розшуку.

Якщо найближчим часом вказані підозрювані не з'являться до слідчого, то Генеральна прокуратура України звернеться до суду з клопотаннями про надання дозволу на їх затримання та примусову доставку до суду для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 4307