Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.03.2015

Генпрокуратура повідомила про підозру слідчим та прокурорам, які незаконно затримували та притягували до відповідальності учасників акцій протесту

   

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України продовжується розслідування за фактами завідомо незаконного затримання та притягнення до кримінальної відповідальності учасників акцій протесту під час Революції Гідності.

Так, 2 березня цього року двом слідчим райуправлінь органів внутрішніх справ м. Києва, прокурору прокуратури м. Києва та прокурору районної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 371 (завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою), ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудове розслідування за іншими фактами незаконного затримання та притягнення до кримінальної відповідальності, а також постановлення слідчими суддями протягом січня-лютого 2014 завідомо неправосудних рішень про обрання учасникам акцій протесту в м. Києві запобіжних заходів продовжується.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 399