Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.02.2015

За участі органів прокуратури захищено майнові інтереси держави в особі Національної акціонерної компанії «Надра України»

    

У квітні 2013 року між ПАТ «НАК «Надра України» і ТОВ «Голден Деррік» укладено договір купівлі-продажу частки у розмірі 24% у спільній частковій власності за договором про спільну діяльність на Сахалінському нафтогазоконденсатному родовищі.

За умовами цього договору держава незаконно була позбавлена права на отримання прибутку від видобування газу на вказаному родовищі.

Натомість, комерційна структура, отримавши частку державної компанії, яка дає право діяльності на одному з найбільших нафтогазоносних родовищ України, не сплатила державі в особі ПАТ «НАК «Надра України» її вартість у розмірі 6,36 млн грн.

Вказані обставини стали підставою для вступу органів прокуратури у розгляд справи за позовом ПАТ «НАК «Надра України» про розірвання згаданого договору.

Погодившись із доводами Генеральної прокуратури України, 17 лютого 2015 року Вищий господарський суд України залишив у силі судові рішення, якими указаний договір купівлі-продажу розірвано.

Довідка: ТОВ «Голден Деррік» пов’язують з колишнім Міністром енергетики та вугільної промисловості України та колишнім Міністром аграрної політики та продовольства України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 379