Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.02.2015

За клопотанням Генеральної прокуратури України директора ПАТ "Центренерго" взято під варту

      

Генеральною прокуратурою України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишніх очільників ПАТ «Центренерго» у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, за ч. 4 ст. 368 КК України.

Установлено, що директор ПАТ «Центренерго», діючи за попередньою змовою із своїм заступником та іншими невстановленими службовими особами цього ж підприємства, шляхом здійснення протиправного впливу на членів тендерного комітету Зміївської ТЕС, отримали неправомірну вигоду у розмірі 865 тис грн за виконання договорів державних закупівель.

Директора підприємства, якому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України та який до цього ухилявся від органів досудового розслідування вже затримано та за клопотанням Генеральної прокуратури України Печерським районним судом м. Києва обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, наприкінці минулого року заступнику директора ПАТ «Центренерго» було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Посадовцю судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначений розмір застави у сумі 1 280 000 грн.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1018