Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.02.2015

Суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про обрання О. Клименку запобіжного заходу – тримання під вартою

    

Печерським районним судом міста Києва задоволено клопотання Генеральної прокуратури України про обрання колишньому Міністру доходів і зборів України О. Клименку запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Запобіжний захід обрано у кримінальному провадженні за підозрою О. Клименка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою), за фактом організації незаконних схем ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки.

Підставою для звернення до суду із вказаним клопотанням і можливістю його розгляду судом за відсутності підозрюваного стало надходження до Генеральної прокуратури України повідомлення Робочого апарату Укрбюро Інтерполу про оголошення О. Клименка у міжнародний розшук.

До одержання такого повідомлення за клопотанням Генеральної прокуратури України судом було надано дозвіл на затримання підозрюваного Клименка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 390