Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.01.2015

Оголошено підозру та затримано посадовця Національної гвардії України за одержання хабара у сумі 230 тис грн

    

19 січня цього року військовою прокуратурою Центрального регіону України за матеріалами Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ розпочато розслідування у кримінальному провадженні стосовно начальника управління тилу Нацгвардії України за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що вказаний посадовець, за попередньою домовленістю, за сприяння у перемозі однієї з фірм в конкурсних торгах на постачання продуктів харчування (м’ясних консервів) для потреб Національної гвардії України, одержав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в сумі 230 тис грн, що є великим розміром.

Цього ж дня слідчим прокуратури регіону до ЄРДР також внесено відомості про вчинення співзасновниками вказаної фірми кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України, яке полягає у передачі ними начальнику управління тилу Національної гвардії України, який є службовою особою і замає відповідальне становище, неправомірної вигоди на вказану суму.

19 січня 2015 року посадовцю Нацгвардії України та одному із співзасновників фірми повідомлено про підозру в вищевказаних злочинах, і вони затриманні в порядку ст. 208 КПК України.

На підставі ч. 1 ст. 217 КПК України кримінальні провадження щодо вказаних осіб об'єднані в одне.

Окрім цього, 19 січня зазначене кримінальне провадження об'єднано в одне провадження з іншим кримінальним провадженням за фактом прийняття начальником управління тилу від представника ще одного TOB пропозиції про надання йому неправомірної вигоди за сприяння в його перемозі у конкурсних торгах на постачання продуктів харчування (м'ясних консервів) для потреб Національної гвардії України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ військової прокуратури Центрального регіону України. Наразі вживаються заходи для всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин у вказаному кримінальному провадженні.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 355