Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.01.2015

Генпрокуратура викрила слідчих Міндоходів під час отримання 250 тис грн хабара

    

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ 13 січня 2015 року задокументовано злочинну діяльність двох слідчих слідчого відділу фінансових розслідувань Державної податкової інспекції одного з районів ГУ Міндоходів у м. Києві.

Встановлено, що вказані співробітники, за попередньою змовою з цивільною особою, вимагали від заявника неправомірну вигоду у розмірі 250 тис грн за закриття кримінального провадження.

Під час отримання вищевказаної грошової суми вони затримані у порядку ст. 208 КПК України.

Грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучено.

Дії правоохоронців кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

На даний час проводиться комплекс процесуальних дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 458