Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.12.2014

Розпочато розслідування стосовно службовців телерадіоорганізації за несплату майже 23,7 млн гривень податків

    

Прокуратура Шевченківського району міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб підприємства у сфері інформаційної діяльності.

Установлено, що упродовж 2013 року під час операцій у сфері телевізійного мовлення та надання послуг з розміщення реклами у засобах масової інформації службові особи підприємства безпідставно занизили фінансові зобов’язання перед державою на загальну суму понад 23,7 млн гривень.

Так, формуючи податкову звітність, службовці підприємства майже на 22,4 млн грн зменшили розмір податку на прибуток іноземних юридичних осіб, податку на прибуток на суму 1 млн грн та податку на додану вартість на суму 405 тис грн.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати обов'язкових платежів).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить слідче управління фінансових розслідувань ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві. Його хід перебуває на контролі прокуратури міста Києва.


За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 2631