Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.12.2014

Кошти С. Арбузова у повному обсязі знаходяться на арештованих рахунках

    

  Про це у понеділок, 1 грудня, повідомив перший заступник начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Святослав Лаганяк.

За словами прокурора, злочинна діяльність С. Арбузова, а саме створення поза системою НБУ суб’єкту господарської діяльності – товариства з обмеженою відповідальністю «Банківське телебачення», спричинила державі збитки на суму близько 220 млн грн. За фактом привласнення згаданих коштів колишнім Головою Національного банку України Арбузовим С.Г., у травні цього року Генеральною прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

У ході досудового розслідування вживаються заходи щодо встановлення майна колишнього високопосадовця, за рахунок якого можна відшкодувати спричинені державі збитки. На сьогодні, у 4 банківських установах України знайдено 15 рахунків Сергія Арбузова, а також членів його родини, походження коштів на яких слідство вважає незаконним, оскільки суми задекларованих Арбузовим С.Г, доходів не відповідають обсягам проведених фінансових операцій. Слідчими Генеральної прокуратури ініційовано та забезпечено накладання арешту на поточні рахунки.

Генеральна прокуратура оперативно відреагувала на неправосудне рішення судді Печерського районного суду м.Києва від 21 листопада цього року про скасування арешту вищезазначених рахунків, клопотання про повторний арешт рахунків С. Арбузова було задоволене вже наступного ж робочого дня - 24 листопада 2014 року.

За сприяння Державної служби фінансового моніторингу слідчі невідкладно поінформували керівництво фінансових установ про незаконність рішення щодо скасування арешту з майна С.Арбузова, тому кошти у повному обсязі і надалі знаходяться на арештованих рахунках.


Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2784