Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.10.2014

Генеральний прокурор представив ректора Національної академії прокуратури України

    

 У п’ятницю, 31 жовтня, Генеральний прокурор України Віталій Ярема представив колективу Національної академії прокуратури України нового ректора Олега Литвака.

 «Я знаю, що Олег Михайлович – та людина, яка спроможна у складний для держави та органів прокуратури час очолити Академію та провести необхідні реформаторські зміни, яких вимагає суспільство та нове законодавство», - наголосив Генпрокурор.

 Очільник прокуратури підкреслив, що головним завданням Академії є підготовка висококваліфікованих кадрів. Він також додав, що зміни, які зараз відбуваються в країні, не повинні позначитися на кадровому потенціалі органів прокуратури.

 Новопризначений ректор Олег Литвак, в свою чергу, подякував за висловлену довіру. Він запевнив, що виконання тих задач та завдань, які поставив Генеральний прокурор, є під силу колективу Академії адже в ній працюють високоосвічені науковці і педагоги. «Основна наша задача – це підготовка нових прокурорів з європейським мисленням», - наголосив Олег Литвак.

Він додав, що необхідно зробити все можливе, щоб фахівці, які вийдуть з цих стін, відповідали тим вимогам, які сьогодні ставить Президент України і «щоб через певний період до прокурорів ставилися так, як сьогодні громадськість ставиться до воїнів, які захищають нашу конституційну цілісність і незалежність».

Довідково: Національна академія прокуратури є єдиним вищим навчальним закладом в системі органів прокуратури, має ІV рівень акредитації. Академію створено постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2002 року.

За вагомий внесок у розвиток національної освіти і юридичної науки Указом Президента України від 25 жовтня 2007 року Академії було надано статус національної.

Олег Михайлович Литвак – державний радник юстиції України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України. Має почесне звання «Заслужений юрист України». Досвід роботи в органах прокуратури з 1974 року.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2576