Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.10.2014

Викрито злочинну діяльність прокурора центрального апарату Генеральної прокуратури

    

Головним слідчим управлінням спільно з управлінням внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України та співробітниками ГУБОЗ МВС України задокументовано злочинну діяльність старшого прокурора відділу центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Встановлено, що вказаний співробітник, за попередньою змовою з цивільною особою, у період серпня-жовтня 2014 року шляхом шахрайства заволоділи грошовими коштами приватного підприємця в особливо великих розмірах у сумі 2 млн 212 тис грн під виглядом підбурювання до дачі неправомірної вигоди за повернення вилученої в ході обшуку побутової техніки та закриття кримінального провадження службовими особами Державної фіскальної служби України стосовно вказаного підприємця.

14 жовтня цього року зазначеному співробітнику прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та 15 жовтня ухвалою слідчого судді обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативною заставою у сумі 360 тис грн.

Також його відсторонено від посади старшого прокурора відділу центрального апарату Генеральної прокуратури України.

Щодо приватної особи - співучасника кримінальних правопорушень, 15.10.2014 складено підозру та в цей же день ухвалою слідчого судді надано дозвіл на його затримання та доставку до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

На даний час проводяться процесуальні дії, спрямовані на встановлення фактичних обставин вчинених кримінальних правопорушень, в тому числі досліджуються обставини щодо ймовірної причетності службових осіб Державної фіскальної служби України до їх скоєння.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 6821