Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.09.2014

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за незаконне виділення земельних ділянок навколо Голубого озера під Києвом

    

Прокуратура Обухівського району розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Обухівської райдержадміністрації та управління земельних ресурсів під час передачі у власність громадянам земельних ділянок водного фонду площею 0,87 га в селі Підгірці.

Встановлено, що вищевказані земельні ділянки вартістю понад 545 тис грн відводилися у власність громадян для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель прибережної захисної смуги штучної водойми «Голубе озеро».

Наразі проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Крім того, у березні поточного року прокуратурою області пред’явлено два позови до Обухівського міськрайсуду з вимогою визнати недійсними розпорядження органу виконавчої влади, державні акти на землю та витребувати ділянки площею майже 1 га на користь держави.


За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

кількість переглядів: 3776