Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.09.2014

Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько провів зустріч із делегацією Генеральної прокуратури Республіки Казахстан

    

  9 вересня 2014 року заступник Генерального прокурора України Віталій Касько провів зустріч із делегацією Генеральної прокуратури Республіки Казахстан, яка перебуває в Україні з робочим візитом.

У зв’язку зі вступом в дію нових Кримінального та Кримінального процесуального кодексів та переходом органів правоохоронної системи Республіки Казахстан на Єдиний реєстр досудових розслідувань представники Генеральної прокуратури Казахстану в рамках візиту будуть вивчати досвід українських колег.

У своєму вступному слові заступник Генерального прокурора Віталій Касько привітав гостей та проінформував їх про основні аспекти чинного Кримінального процесуального кодексу України, який вступив в дію у 2012 році.

«Основними елементами кримінального процесу сьогодні є нові підходи до змагальності та оцінки доказів, судовий контроль будь-якої діяльності слідчих органів на стадії досудового розслідування та створення інституту слідчого судді», - повідомив Віталій Касько.

Заступник Генерального прокурора також роз’яснив порядок введення та функціонування Єдиного реєстру досудових розслідувань. Віталій Касько детально зупинився на правових засадах його створення та технічних аспектах впровадження, торкнувшись, зокрема, і актуальних проблем, що виникали на практиці застосування положень нового КПК.

У свою чергу, члени делегації Республіки Казахстан подякували за зустріч та можливість отримати практичні знання від українських колег.

Наприкінці зустрічі Віталій Касько висловив готовність всіляко сприяти казахським колегам під час їх перебування з візитом в Україні та побажав успіхів у практичній реалізації положень нового кримінально-процесуального законодавства.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 4130