Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.07.2014

Прокуратурою Центрального регіону на Київському бронетанковому заводі викрито нові факти зловживань на 16,8 млн грн

    

Прокуратурою Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері під час перевірки встановлено новий факт зловживання керівництвом державного підприємства «Київський бронетанковий завод» своїм службовим становищем. У червні 2014 року без укладання договорів та за відсутності погодження з державним концерном «Укроборонпром» службові особи заводу перерахували двом комерційним підприємствам кошти за надання послуг з відновлення верстатів та за товарно-матеріальні цінності, такі як вироби з металу, запчастини для бронетехніки тощо, які не були надані і поставлені. Окрім того, у кримінальному провадженні встановлено, що більшість цін на товари були завищені, а деякі з них взагалі не мали жодного відношення до потреб оборонно-промислового комплексу.

Вказаними діями державному підприємству «Київський бронетанковий завод» спричинено збитки на загальну суму 16,8 млн грн.

Відомості щодо вказаного кримінального правопорушення прокуратурою Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у липні цього року Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання прокуратури Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою керівнику державного підприємства «Київський бронетанковий завод».


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2576