Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.07.2014

У Генеральній прокуратурі створено управління, яке займатиметься захистом прав громадян на території Криму

    

  Про це у середу, 9 липня, повідомив Генеральний прокурор України Віталій Ярема у ході зустрічі з Регіональним представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком.

Віталій Ярема подякував за увагу до подій в Україні та проблем переселенців. «Наша держава переживає складні часи, тому ми високо цінуємо підтримку міжнародних організацій», - сказав він.

Віталій Ярема поінформував представника ООН, що з Криму на материкову частину України вже переселилися більше 10 тисяч громадян. «Вони не залишилися без уваги держави: прийнято ряд нормативних документів, які допоможуть у вирішення їхніх проблем», - підкреслив Генпрокурор.

Під час обговорення питання переселенців з Криму, Віталій Ярема повідомив, що у структурі Генеральної прокуратури України створено управління з питань захисту прав громадян та інтересів України на тимчасово окупованій території півострова Крим. «Головною функцією управління є захист інтересів громадян, у першу чергу переселенців», - наголосив очільник відомства. Також, за словами В. Яреми, управління займатиметься фіксацією порушень прав громадян у Криму, підготовкою та супроводом звернень до Європейського суду з прав людини, питаннями юридичних осіб, зокрема, тих підприємців, які сьогодні вимушені працювати на тимчасово окупованій території.

Олдріх Андрисек, у свою чергу, висловив підтримку діям української влади. «Офіс Управління Верховного комісара ООН завжди готовий до плідної співпраці», - підкреслив Регіональний представник ООН.

 


Управління забезпечення зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1595