Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.07.2014

Прокуратура Київщини через суд вимагає повернути державі 15 тисяч гектарів мисливських угідь

    

Органами прокуратури Київщини до Господарського суду області заявлено позов про розірвання договору оренди та повернення в державу мисливських угідь загальною площею 15 тисяч гектарів, якими користувався, зокрема, і син колишнього Генерального прокурора України та його оточення.

Перевіркою встановлено, що в 2011 році лісова ділянка у Фастівському районі Київської області передана в оренду на 25 років ТОВ «Укрмістобудпроект». На території мисливських угідь знаходиться незавершена будівля, лазня з басейном та котельня.

Однак, згідно законодавства, користувачі мисливських угідь мають право лише за згодою власників або користувачів земельних ділянок будувати на території необхідні будівлі та споруди. Проте, документи дозвільного характеру на початок або виконання будівельних та інших робіт у підприємства відсутні.

Тобто, всупереч вимогам закону орендар без дозволу постійного землекористувача ДП «Фастівське лісове господарство» пошкодив лісові насадження та почав будівництво капітальних споруд.

Реагуючи на виявленні порушення, Фастівська міжрайонна прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави до ТОВ «Укрмістобудпроект» про розірвання договору оренди та повернення мисливських угідь у державне користування.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

кількість переглядів: 2834