Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.06.2014

Прокуратура оскаржила незаконну передачу у приватну власність дитячого оздоровчого комплексу «Орбіта» у центрі столиці

    

Вищий господарський суд України погодився з правовою позицією Генеральної прокуратури України та задовольнив касаційну скаргу прокуратури міста Києва, скасувавши незаконні судові рішення попередніх інстанцій щодо залишення у приватній власності одного із столичних товариств приміщення дитячого оздоровчого комплексу «Орбіта».
За результатами прокурорської перевірки стало відомо, що у 2006 році державне підприємство усупереч вимогам законодавства продало цьому товариству будівлю дитячого оздоровчого комплексу «Орбіта», розташовану у центрі Києва, змінивши її цільове призначення.
З метою повернення приміщення дитячого закладу до державної власності прокуратура Шевченківського району м. Києва звернулась з відповідним позовом до суду.
Однак, рішеннями господарського суду м. Києва та Київського апеляційного господарського суду у задоволенні позову було відмовлено.
Наразі після скасування вищевказаних незаконних судових рішень, новий розгляд справи у суді першої інстанції відбудеться у новому складі, де прокуратура продовжуватиме відстоювати права та інтереси дітей.

Прес-служба Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2427