Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.06.2014

В.о. Генерального прокурора: Верховна Рада України позбавила недоторканності О. Царьова, на черзі - В. Олійник та І. Калєтнік

    

  Сьогодні на ранковому засіданні Верховна Рада України за поданням Генеральної прокуратури України позбавила депутатської недоторканності Олега Царьова. Про це повідомив Олег Махніцький під час прес-конференції щодо результатів роботи органів прокуратури за три місяці цього року.
Крім того, другим рішенням парламент дав згоду на затримання О. Царьова для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Також Генеральна прокуратура України внесла до ВРУ подання про позбавлення депутатської недоторканності В. Олійника та І. Калєтніка, повідомив О. Махніцький.
«Наразі органи прокуратури перевіряють причетність до сепаратизму інших народних депутатів (у т.ч. О. Єфремова). У разі здобуття достатньої доказової бази, відповідні подання будуть також скеровані до парламенту» - додав в.о. Генерального прокурора України.


Нагадаємо, Генеральна прокуратура України внесла до Верховної Ради України подання про позбавлення недоторканності 3 народних депутатів для притягнення їх до кримінальної відповідальності за причетність до подій, пов’язаних з сепаратизмом.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1404