Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.05.2014

Генеральна прокуратура внесла у ВРУ три подання для притягнення народних депутатів до відповідальності за сепаратизм

    

Генеральна прокуратура України внесла до Верховної Ради України подання про позбавлення недоторканності 3 народних депутатів для притягнення їх до кримінальної відповідальності за причетність до подій, пов’язаних з сепаратизмом.
Про це вчора повідомив виконуючий обов'язки Генерального прокурора Олег Махніцький в ефірі телеканалу "Перший національний".
«Якщо говорити взагалі про народних депутатів, це стосується не тільки подій на Південному Сході держави, то на сьогодні уже внесено 3 подання... крім того проводиться перевірка ще 5 народних депутатів на предмет їхньої причетності до відповідних протиправних діянь», - сказав О. Махніцький.
Він зазначив, що органи прокуратури перевіряють на причетність до сепаратизму не тільки народних депутатів, але й депутатів місцевих рад, працівників правоохоронних органів, службовців Збройних сил України.
За його словами, вже є затримані серед зазначених категорій у провадженнях, що стосуються зрадництва, невиконання наказів, здачі адміністративних будівель.
Як повідомлялось, Генеральна прокуратура внесла до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення народного депутата Олега Царьова до кримінальної відповідальності за сепаратизм та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1398