Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.05.2014

Олег Махніцький представив колективу нового заступника Генерального прокурора України

    

  Сьогодні виконувач обов’язків Генерального прокурора України Олег Махніцький представив колективу нового заступника Генерального прокурора – Каська Віталія Вікторовича.
«Враховуючи компетентність та великий досвід Віталія Каська в міжнародно-правовій сфері, одним з напрямів, за організацію роботи на якому він відповідатиме, стане саме міжнародно-правове співробітництво», - зазначив в.о. Генерального прокурора.
Віталій Касько, на переконання очільника відомства, завдяки своїм професійним та особистим якостям – порядності, енергійності та наполегливості – забезпечить якісне виконання тих важливих та нагальних питань, які стоять перед органами прокуратури України.
Міжнародно-правове співробітництво є ключовим напрямом діяльності саме сьогодні, коли вирішення завдань, зокрема, і про повернення вкрадених активів із-за кордону потребує оперативного та якісного вирішення. З цією метою було також проведена реорганізація, результатом якої стало створення Головного управління міжнародно-правового співробітництва.
Як зазначив Олег Махніцький, головною метою цих структурних змін є удосконалення організації роботи органів прокуратури України у сфері міжнародного співробітництва та наближення її до європейських стандартів.
«Сподіваюся, що такі зміни вже найближчим часом виправдають себе і сприятимуть як підвищенню ефективності міжнародно-правової діяльності, так і покращанню позитивного іміджу органів прокуратури України за кордоном. Окрім того, вони сприятимуть посиленню захисту прав і свобод громадян України та забезпеченню законності у сфері зовнішніх відносин нашої держави», - наголосив в.о. Генерального прокурора.
Довідково: Віталій Касько працював в органах прокуратури з 1998 року на посадах: стажиста та слідчого Львівської транспортної прокуратури, старшого слідчого та заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів органами які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області, старшого прокурора відділів правової допомоги та міжнародного співробітництва міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України, начальника міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 6639