Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.03.2014

Звернення прес-служби Генеральної прокуратури України щодо повідомлень від імені самопроголошеної керівниці прокуратури АРК

      

Прес-служба Генеральної прокуратури України вповноважена заявити, що повідомлення, які надсилаються у засоби масової інформації начебто від імені прокуратури АР Крим з посиланням на самопроголошеного прокурора Наталію Поклонську, не мають нічого спільного з офіційними повідомленнями органів прокуратури України та не несуть жодних правових наслідків.

Нагадаємо, що за порушення Присяги працівника прокуратури, скоєння проступку, який порочить честь працівника органів прокуратури, Н.Поклонську наказом керівника Генеральної прокуратури України звільнено з органів прокуратури та позбавлено класного чину «радник юстиції».

Звертаємо вашу увагу на те, що cтосовно Наталії Поклонської за співучасть у діях, спрямованих на захоплення державної влади, розпочато кримінальне провадження.
17 березня Шевченківський районний суд м. Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про затримання та привід до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою самопроголошеного прокурора АР Крим, громадянки України Наталії Поклонської.

Також нагадаємо, що ця громадянка України підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення Конституційного ладу або на захоплення державної влади).
Досудовим розслідуванням встановлено, що Н. Поклонська погодилась на незаконну пропозицію очолити прокуратуру АР Крим та незаконно приступила до виконання службових обов’язків.


Прес-служба Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 3988