Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.02.2014

Заблокованими залишаються 37 об’єктів

    

      Про це сьогодні під час брифінгу повідомила начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту ГПУ Ірина Зарубинська.
    Зокрема, за її словами, на території України до цього часу залишаються захопленими 6 приміщень, де розташовані органи влади та самоврядування.
     «Це обласні адміністрації в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській областях, Київська міська державна адміністрація, а також Сокальська райдержадміністрація Львівської області та сесійна зала Полтавської обласної ради. Крім цього, на сьогодні заблокованими залишаються також і інші будинки та транспортні комунікації. Загалом – 37 об’єктів», - повідомила вона.
      Ірина Зарубинська нагадала про те, що спроби захоплення державних адміністрацій були ще у 6 областях (Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Одеська, Чернігівська, Черкаська), а ОДА Вінницької, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також райдержадміністрації у Дрогобичі та Перемишлянах Львівської області – вже звільнені.
     «Наслідком таких дій є шкода майна на мільйони гривень. Наразі органами внутрішніх справ за кожним цим фактом відкрито кримінальні провадження. І конкретні суми завданих збитків встановлюються в ході досудового розслідування», - уточнила прокурор.

Довідково:
ст. 341 КК України - Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій -
карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Прес-служби Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 947