Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.01.2014

Повідомлення для ЗМІ

                                  

Ситуація, що склалася у м. Києві, потребує мирного вирішення. Продовження ескалації конфлікту може призвести до нової хвилі протистоянь та поставити під загрозу життя і спокій киян.

На сьогоднішній день правоохоронними органами за участь і організацію масових заворушень на вулиці Грушевського затримано 71 особу, з них - суд обрав міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою 36 особам. Розгляд інших судових справ призначено на найближчі дні, а сотні осіб знаходяться у розшуку.

Чим довше продовжується протистояння, тим більше правопорушень здійснюється, тим більше кримінальних проваджень реєструється у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, тим більше людей потрапляють до слідчих ізоляторів за грубе порушення законів.

В разі, якщо радикально налаштовані особи припинять насильницькі дії, підпали, погроми, опір правоохоронним органам та звільнять вулицю Грушевського, органи прокуратури будуть клопотати перед судами про зміну запобіжного заходу на більш м’яку для вже арештованих осіб, та про міру запобіжного заходу не пов’язану з арештом для тих, кому її ще не обрано.Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Прес-служби Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 18753