Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.09.2013

Прокурорами заявлено позовів на 220 млн грн щодо заборгованості зі сплати за спожитий газ

    

     Прокурорськими перевірками встановлені порушення законодавства під час здійснення розрахунків за спожитий газ підприємствами комунальної теплоенергетики.
     Про це повідомив заступник начальника відділу захисту фінансово - економічних інтересів держави Генеральної прокуратури Дмитро Демченко.
     За його словами, у ході перевірок виявлено факти проведення розрахунків за спожитий газ всупереч установленому порядку.
     Зокрема, одне із теплопостачальних підприємств міста Кіровограда впродовж року отримало понад півтора мільйона гривень за надані послуги на інший рахунок, а не на спеціальний, як передбачено законодавством.
     «Унаслідок таких дій держава в особі НАК «Нафтогаз України» не отримала оплату за спожитий підприємством газ на вказану суму. За даним фактом прокуратурою у вересні зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України», - зазначив прокурор.
     Дмитро Демченко також повідомив, що у Київській області прокуратурою до господарського суду пред''явлено позов про стягнення з одного з товариств на користь НАК «Нафтогаз України» заборгованості за спожитий природний газ на суму понад півмільйона гривень.
     «Загалом за результатами прокурорських перевірок зареєстровано 27 кримінальних проваджень, внесено майже 800 документів реагування», - зауважив заступник начальника відділу Генеральної прокуратури. «На вимогу прокурорів до дисциплінарної відповідальності притягнуто 173 посадові особи, за актами прокурорського реагування відшкодовано майже один мільярд гривень, заявлено позовів на 220 мільйонів гривень»,- сказав він, додавши, що перевірки з цих питань тривають.

Відділ зв''язків із засобами масової інформації

Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2826