Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.07.2013

Очільники МВС та СБУ доповіли Генеральному прокурору України попередню інформацію щодо службових розслідувань подій, які мали місце у Врадіївському районі Миколаївської області

        

    Зокрема, станом на 5 липня, спеціальна комісія Міністерства внутрішніх справ України продовжує свою роботу у Врадіївському районі.
    Крім того, група співробітників з центрального апарату Генеральної прокуратури України на виконання доручення Генерального прокурора Віктора Пшонки також виїхала з перевіркою до Миколаївської області.
   Щодо стану кримінальних проваджень, які розслідуються стосовно працівників міліції через побиття та зґвалтування 29-річної мешканки Врадіївського району, то станом на 5 липня поточного року рішеннями судів заарештовані 3 особи, які підозрюються у скоєнні цього злочину.
    Крім того, сьогодні, за клопотанням прокуратури, суд заарештував і четвертого затриманого - заступника начальника Врадіївського РВ УМВС України, якого підозрюють у намаганні приховати злочин та перевищенні службових повноважень.
     Стосовно кримінального провадження, зареєстрованого органами внутрішніх справ за фактом нападу на Врадіївський райвідділ, то досудове розслідування проводиться органами міліції.
      За словами, Генерального прокурора України, ані органи прокуратури, ані органи внутрішніх справ не допустять жодних репресій по відношенню до жителів Врадіївського району.
      Що стосується кадрових рішень, які вже були прийняті керівництвом ГПУ та МВС, то начальник УМВС в області наразі відсторонений від займаної посади. Начальник міліції Врадіївського району – звільнений.
    Наказом Генерального прокурора України прокурора Врадіївського району також звільнено із займаної посади за неналежне виконання своїх професійних обов’язків.
    «Крім того, я вважаю, що кадрові підрозділи регіону органів міліції також мають нести певну відповідальність за події, які відбулися», - уточнив Генеральний прокурор.
   Що стосується перевірки інформації про начебто намагання фальсифікувати медичні висновки стосовно стану здоров’я потерпілої, то встановлено, що дані заяви не підтвердилися. Оскільки медики лікарні, до якої була доправлена потерпіла, не проводили судово-медичних оглядів і не робили висновків щодо характеру її тілесних ушкоджень.
    Насамкінець, керівники правоохоронних відомств доповіли також про план першочергових слідчо-оперативних заходів, які наразі проводяться та заплановані.


Відділ зв’язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 77529