Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.06.2013

В Одесі грабували громадян, відслідковуючи їх біля банків та пунктів обміну

                                                     

     Генеральною прокуратурою України затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за фактом вчинення крадіжок та пограбувань на загальну суму майже 800 тис. грн. Про це повідомив начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Олег Вітрук.
      За його словами, досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець м.Алчевська Луганської області за попередньою змовою з двома іншими громадянами упродовж 2009-2012 років вчиняли на території міста Одеси та області корисливі злочини, пов’язані із відкритим викраденням майна громадян.
     «У ході слідства було з’ясовано, що підозрювані відслідковували потерпілих поблизу пунктів обміну валют та банків, після чого грабували їх», - зазначив О.Вітрук та додав, що зокрема, під час пограбування громадянина у січні 2010 року в центрі м.Одеси, злочинці відкрито викрали майно потерпілого на загальну суму понад 400 тис. гривень.
     «Загалом, у результаті пограбувань правопорушникам вдалось відкрито викрасти та обернути в свою користь значні кошти, належні потерпілим на загальну суму майже 800 тис. грн», - резюмував прокурор.


Відділ зв’язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 828