Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами)

Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань

 

Наказ Генерального прокурора № 552 від 23.11.2020 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"


ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
оголошених на добір у період карантину
наказом Генерального прокурора від 23 листопада 2020 року № 552

 

1. Заступник начальника Департаменту – начальник управління комунально-експлуатаційного забезпечення та капітального будівництва Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

2. Начальник управління транспортного забезпечення, пожежної безпеки та режиму Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення. 
3. Заступник начальника відділу технічного захисту інформації управління інформаційно-аналітичної роботи та технічного захисту інформації Генеральної інспекції.
4. Заступник начальника відділу документального забезпечення Генеральної інспекції. 
5. Заступник начальника відділу документального забезпечення Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері (на правах Департаменту).
6. Заступник начальника організаційно-методичного відділу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері (на правах Департаменту). 
7. Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Генеральної інспекції (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
8. Головний спеціаліст організаційно-методичного відділу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері (на правах Департаменту).
9. Головний спеціаліст організаційно-методичного відділу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері (на правах Департаменту). 
10. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави в суді управління представництва інтересів держави та організації діяльності прокурора у провадженні в справах про адміністративні правопорушення Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері (на правах Департаменту).
11. Головний спеціаліст відділу депутатських звернень і запитів управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів. 
12. Головний спеціаліст відділу звернень громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів. 
13. Головний спеціаліст відділу звернень громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів. 
14. Головний спеціаліст відділу забезпечення секретного діловодства управління забезпечення охорони державної таємниці (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
15. Головний спеціаліст другого відділу організації процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами центрального апарату Національної поліції України Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю.
16. Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника). 
17. Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).
 

Департамент кадрової
роботи та державної служби

 
Наказ Генерального прокурора № 583 від 15.12.2020 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
оголошених на добір у період карантину
наказом Генерального прокурора від 15 грудня 2020 року № 583

 

1. Начальник відділу внутрішнього аудиту та фінансового контролю.

2. Заступник начальника відділу внутрішнього аудиту та фінансового контролю.

3. Заступник начальника відділу капітального будівництва, поточного ремонту та технічного нагляду  управління комунально-експлуатаційного забезпечення та капітального будівництва Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

4. Головний спеціаліст відділу організації закупівель, моніторингу та договірної роботи управління матеріально-технічного забезпечення та організації закупівель Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

5. Головний спеціаліст відділу організації роботи та контролю виконання управління організаційно-контрольної діяльності Департаменту організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення.

6. Головний спеціаліст відділу організації роботи з документами керівництва Офісу Генерального прокурора управління виготовлення, редагування, опрацювання та зберігання документів Департаменту документального забезпечення (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

7. Головний спеціаліст другого відділу процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення управління організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням, підтримання публічного обвинувачення Генеральної інспекції.

8. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів органів прокуратури першого управління Департаменту представництва інтересів держави в суді.

 

10. Головний спеціаліст відділу представництва інтересів органів прокуратури першого управління Департаменту представництва інтересів держави в суді.

11. Провідний спеціаліст Департаменту представництва інтересів держави в суді.

12. Спеціаліст відділу документального забезпечення Департаменту організації і процесуального керівництва  досудовим розслідуванням органів Державного бюро розслідувань, нагляду за його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

 

Департамент кадрової
роботи та державної служби

Приклади документів для участі в конкурсі:

1 Бланк заяви про допуск
2 Резюме
3 Бланк заяви про проведення перевірки, передбач. ЗУ Про очищення влади
4 Бланк заяви про забезпечення розумного пристосування