Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами)

Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань

Наказ Генерального прокурора № 459 від 23.09.2020 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
оголошених на добір у період карантину
наказом Генерального прокурора від 23 вересня 2020 року № 459

 

1. Головний спеціаліст відділу штатів‚ обліку кадрів та мобілізаційної роботи управління роботи з персоналом державної служби Департаменту кадрової роботи та державної служби.

2. Головний спеціаліст відділу організаційної та аналітичної роботи управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

3. Головний спеціаліст відділу організації добору на посади прокурорів управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби.

4. Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами‚ які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

5. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення координаційної діяльності управління організаційно-контрольної діяльності Департаменту організаційно-контрольної діяльності‚ правового та аналітичного забезпечення.

6 .Головний спеціаліст відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

 
Департамент кадрової
роботи та державної служб

 

Приклади документів для участі в конкурсі:

1 Бланк заяви про допуск
2 Резюме
3 Бланк заяви про проведення перевірки, передбач. ЗУ Про очищення влади
4 Бланк заяви про забезпечення розумного пристосування