Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» від 23.02.2021 № 1285-ІХ

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами)

Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань

Методичні рекомендації щодо окремих питань визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В», та підготовки умов проведення конкурсу №4-21 від 15.01.2021

Методичні рекомендації щодо окремих питань визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорій «Б» і «В» №31-21 від 24.02.2021


Наказ Генерального прокурора № 68 від 16.03.2021 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Наказ Генерального прокурора № 80 від 05.04.2021 "Про зупинення конкурсу на зайняття посад державної служби"


ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 16 березня 2021 року № 68


 

1. Начальник відділу документального забезпечення Департаменту нагляду за органами безпеки, фіскальною та прикордонною службами.

2. Заступник начальника відділу забезпечення секретного діловодства управління забезпечення охорони державної таємниці.

3. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

4. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

5. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення Єдиного реєстру управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

6. Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення учасників кримінального провадження управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

7. Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення учасників кримінального провадження управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

8. Головний спеціаліст відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служб.

9. Головний спеціаліст відділу роботи з кадрами управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби.

10. Головний спеціаліст управління підтримання публічного обвинувачення в суді.

11. Головний спеціаліст відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Офісу Генерального прокурора.Департамент кадрової

роботи та державної служби
 
Наказ Генерального прокурора № 76 від 29.03.2021 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"
 
Наказ Генерального прокурора № 83 від 08.04.2021 "Про зупинення конкурсу на зайняття посад державної служби"
 

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 29 березня 2021 року № 76

 

1. Начальник відділу забезпечення секретного діловодства управління забезпечення охорони державної таємниці.

2. Заступник начальника відділу організаційного забезпечення Єдиного реєстру управління організаційного забезпечення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи.

3. Заступник начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

4. Головний спеціаліст відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

5. Головний спеціаліст відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

6. Головний спеціаліст управління роботи з кадрами Департаменту кадрової роботи та державної служби.

7. Головний спеціаліст відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції

8. Головний спеціаліст відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

9. Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення та контролю за його використанням управління матеріально-технічного забезпечення та організації закупівель Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

10. Головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення та контролю за його використанням управління матеріально-технічного забезпечення та організації закупівель Департаменту логістики, ресурсного та матеріально-технічного забезпечення.

11. Головний спеціаліст відділу організації роботи та контролю виконання управління організаційно-контрольної діяльності Департаменту організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення.

 
Департамент кадрової
роботи та державної служби

 

Наказ Генерального прокурора № 89 від 09.04.2021 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"
 
 

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 09 квітня 2021 року № 89

 

1.Начальник відділу контролю технічного захисту інформації управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції.

2.Головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та інформаційно-аналітичної роботи управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції.

3.Головний спеціаліст управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю.

4.Головний спеціаліст управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю.

5.Головний спеціаліст відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

6.Провідний спеціаліст відділу організаційної та аналітичної роботи управління забезпечення діяльності кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

 
Департамент кадрової
роботи та державної служби
 
Наказ Генерального прокурора № 123 від 15.04.2021 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"
 

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Офісу Генерального прокурора,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 15 квітня 2021 року № 123

 

1.Головний спеціаліст аналітично-статистичного відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

2.Головний спеціаліст відділу екстрадиції управління екстрадиції та співробітництва Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

3.Головний спеціаліст відділу особливих доручень управління правової допомоги Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

4.Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Департаменту міжнародно-правового співробітництва (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

5.Головний спеціаліст відділу аналітичної роботи управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального прокурора Департаменту організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення.

6.Головний спеціаліст відділу аналітичної роботи управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального прокурора Департаменту організаційно-контрольної діяльності, правового та аналітичного забезпечення.

 
Департамент кадрової
роботи та державної служби
 
 


Приклади документів для участі в конкурсі:

1 Бланк заяви про допуск
2 Резюме
3 Бланк заяви про проведення перевірки, передбач. ЗУ Про очищення влади
4 Бланк заяви про забезпечення розумного пристосування