Сайти

регіональних

прокуратур

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами)

ПОСТАНОВА від 27 листопада 2019 р. № 962 Київ Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

   
Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань

  

Наказ Генерального прокурора України № 292 від 21.11.2019 "Про оголошення конкурсу на зайняття посад державної служби"  


 

 

ПЕРЕЛІК
посад державної служби Генеральної прокуратури України,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 21 листопада 2019 року № 292
 1. Начальник управління взаємодії з органами державної влади Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

2. Заступник начальника відділу управлінням майном та контролю за його використанням управління матеріально-технічного забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення.

3. Заступник начальника відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

4. Головний спеціаліст відділу охорони державної таємниці та допускної роботи управління забезпечення охорони державної таємниці.

5. Головний спеціаліст управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

6. Головний спеціаліст відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

7. Головний спеціаліст відділу розгляду запитів на публічну інформацію управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

8. Головний спеціаліст відділу звернень громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів .

9. Головний спеціаліст відділу звернень громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів .

10. Головний спеціаліст відділу роботи з кадрами управління роботи з кадрами та персоналом державної служби Департаменту кадрової роботи та державної служби.

11. Головний спеціаліст відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

12. Головний спеціаліст Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях.

13. Головний спеціаліст відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо посягань на права інвесторів Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях.

14. Головний спеціаліст відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях щодо розкрадання державних коштів Департаменту процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях.

15. Головний спеціаліст відділу організації перекладів управління міжнародно-правового співробітництва Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів.

16. Головний спеціаліст-ревізор відділу внутрішнього аудиту та фінансового контролю.

17. Провідний спеціаліст відділу звернень громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

18. Спеціаліст відділу прийому громадян управління організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів.

19. Заступник начальника управління реформ.

20. Заступник начальника відділу впровадження стандартів якості роботи та адміністрування реформ управління реформ.

21. Заступник начальника Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення – начальник управління документального забезпечення.

22. Заступник начальника управління документального забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення.

23. Заступник начальника управління організаційного забезпечення діяльності керівництва – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності заступників Генерального прокурора Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

24. Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності органів прокурорського самоврядування управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального прокурора Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

25. Заступник начальника відділу організації роботи та контролю виконання управління організаційно-контрольної діяльності Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

26. Головний спеціаліст відділу організації роботи та контролю виконання управління організаційно-контрольної діяльності Департаменту інформаційно- аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи (2 посади).

27. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності Генерального прокурора управління організаційного забезпечення діяльності керівництва Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

Департамент кадрової роботи
та державної служби

 

 Приклади документів для участі в конкурсі:

Витяг  (Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (зі змінами та доповненнями від 19.09.2019 № 117-ІХ) 

Бланк (резюме)

Зразок заяви (допуск до участі в конкурсі для ДС ГПУ)

Зразок заяви про допуск до участі в конкурсі

Зразок заяви (ЗУ Про очищення влади)ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
ПОПЕРЕДНІ НАКАЗИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ