Сайти

регіональних

прокуратур

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246


Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань


ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ З ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДЕЙ на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства

 

 

Наказ Генерального прокурора України № 196 від 08.10.2018 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби"


Умови конкурсного відбору на обрані посади:


ПЕРЕЛІК
вакантних посад державної служби Генеральної прокуратури України,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 08 жовтня 2018 року № 196

 

 

1. Начальник управління забезпечення дотримання інформаційної безпеки в Генеральній прокуратурі України Генеральної інспекції.

2. Головний спеціаліст відділу контролю стану технічного захисту інформації управління забезпечення дотримання інформаційної безпеки в Генеральній прокуратурі України Генеральної інспекції.

3. Головний спеціаліст відділу організації перекладів Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

4. Головний спеціаліст-психолог відділу криміналістичного супроводження досудового розслідування та інформаційно-аналітичної роботи управління спеціальних розслідувань (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

5. Головний спеціаліст режимно-секретної частини (на правах відділу) Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України (на час відсутності основного працівника).

 

Департамент кадрової роботи
та державної служби

  Приклади документів для участі в конкурсі:

Зразок заяви (ЗУ Про очищення влади) Бланк заяви про допуск до участі в конкурсіБланк заяви про допуск до участі в конкурсі (для працівників ГПУ) , Зразок заяви про забезпечення розумного пристосування, Бланк особової картки. ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
ПОПЕРЕДНІ НАКАЗИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ