Сайти

регіональних

прокуратур

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1056)

 

Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань


ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ З ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДЕЙ на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства

 

 

Наказ Генерального прокурора України № 151 від 26.07.2018 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби"


Умови конкурсного відбору на обрані посади:


ПЕРЕЛІК
вакантних посад державної служби Генеральної прокуратури України,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 26 липня 2018 № 1511.Начальник управління забезпечення дотримання інформаційної безпеки в Генеральній прокуратурі України Генеральної інспекції.

2.Заступник начальника відділу документального забезпечення Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях‚ підслідних Державному бюро розслідувань.

3.Головний спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

4.Головний спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

5.Головний спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

6.Головний спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

7.Головний спеціаліст Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності.

8.Головний спеціаліст відділу організації перекладів Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

9.Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Головного слідчого управління.

10.Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Головного слідчого управління.

11.Головний спеціаліст відділу документального забезпечення Головного слідчого управління.Департамент кадрової роботи

та державної служби

  Приклади документів для участі в конкурсі:

Зразок заяви (ЗУ Про очищення влади) Бланк заяви про допуск до участі в конкурсіБланк заяви про допуск до участі в конкурсі (для працівників ГПУ) , Зразок заяви про забезпечення розумного пристосування, Бланк особової картки. 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
ПОПЕРЕДНІ НАКАЗИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ