Сайти

регіональних

прокуратур

 

Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 815)

 

Інструкція кандидата по роботі в системі оцінювання знань


ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ З ВАРІАНТАМИ ВІДПОВІДЕЙ на перевірку знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціального законодавства

 

 Наказ Генерального прокурора України №34 від 21.02.2018 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби
"
   Умови конкурсного відбору на обрані посади:ПЕРЕЛІК
вакантних посад державної служби Генеральної прокуратури України,
на які оголошено конкурс наказом Генерального прокурора України
від 21.02.2018  № 34

1.Заступник начальника відділу зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації.

2.Головний спеціаліст з питань інформаційних технологій управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

3.Провідний спеціаліст відділу організації діловодства управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

4.Спеціаліст-редактор відділу організаційної та аналітичної роботи управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

5.Спеціаліст-редактор відділу організаційної та аналітичної роботи управління організаційного забезпечення діяльності (Секретаріату) Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Департаменту кадрової роботи та державної служби.

6.Головний спеціаліст-психолог відділу криміналістичного супроводження досудового розслідування та інформаційно-аналітичної роботи Департаменту спеціальних розслідувань (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

7.Головний спеціаліст відділу організації перекладів Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

8.Провідний спеціаліст управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

9.Головний спеціаліст відділу організації роботи з документами керівництва Генеральної прокуратури України управління документального забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

10.Спеціаліст відділу реєстрації вхідних та вихідних документів управління документального забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

11.Спеціаліст відділу редагування та виготовлення документів управління документального забезпечення Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

12.Спеціаліст відділу реєстрації вхідних та вихідних документів управління документального забезпечення Департаменту інформаційних технологій‚ документального та матеріально-технічного забезпечення.

 

Департамент кадрової роботи
та державної службиПриклади документів для участі в конкурсі:

 

Зразок заяви (ЗУ Про очищення влади) Бланк заяви про допуск до участі в конкурсіБланк заяви про допуск до участі в конкурсі (для працівників ГПУ) , Зразок заяви про забезпечення розумного пристосування, Бланк особової картки. 

 

ПОПЕРЕДНІ НАКАЗИ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА УКРАЇНИ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ