Оголошується другий добір на зайняття вакантної посади
прокурора в Офісі Генерального прокурора

Відповідно до наказу Генерального прокурора Ірини Венедіктової 9 червня 2020 року розпочнеться добір прокурорів на вакантні посади в Офісі Генерального прокурора.

КОГО МИ ШУКАЄМО

Новий прокурор має профільну освіту та бездоганну, незаплямовану репутацію, розділяє цінності нової прокуратури і усвідомлює, що її імідж формується кожним прокурором.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В КОМАНДІ ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

Нові прокурори Офісу Генерального прокурора отримають додаткові можливості та стимули для професійної та особистої реалізації.

Ми гарантуємо:

Конкурентну заробітну плату відповідно до Закону України «Про прокуратуру»

Можливість підвищення кваліфікації

Створено Тренінговий центр, де прокурори проходитимуть професійні тренінги з українськими та іноземними тренерами, залежно від своїх індивідуальних потреб. Це абсолютно новий, нелекційний підхід до формування професійних та особистих навичок з використанням кращих міжнародних практик, який допоможе швидше адаптуватися до роботи в нових умовах.

Зрозумілу систему рекомендацій та стандартів діяльності

Прокурори матимуть чіткі критерії оцінки роботи, що дозволить їм працювати на результат, посилюючи свої компетенції і підвищуючи винагороду за працю.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ДОБІР

Процес відбору, його правила та критерії оцінки кандидатів – однакові для всіх.

Всі учасники пройдуть спочатку анонімний комп’ютерний тест на знання законодавства, а після нього - тест на загальні здібності та навички. Наступний етап – співбесіда, частиною якої буде виконання практичного завдання.

У доборі прокурорів в Офіс Генерального прокурора, оголошеного наказом Генерального прокурора від 04.06.2020 № 266, який розпочнеться з 9 червня 2020 року мають право брати участь особи, які брали участь у доборі, оголошеному наказом Генерального прокурора від 16.01.2020 № 30 на умовах, передбачених Порядком проведення добору на зайняття вакантної посади прокурора від 10 січня 2020 року № 11 зі змінами, внесеними наказом Генерального прокурора від 03.06.2020 № 265.

ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДОБОРУ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ПРОКУРОРІВ В ОФІСІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА