ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОТИДІЇ COVID-19

На час дії карантину на всій території України призупиняється проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів в органах прокуратури. Також до відома громадян доведена інформація про ймовірний більш тривалий строк розгляду звернень, запитів на публічну інформацію ніж той, що передбачений чинним законодавством. Детальніше за посиланням .

Передбачено тимчасове призупинення прийому громадян керівництвом органів прокуратури, обмеження допуску до приміщень органів прокуратури, проведення температурного та візуального огляду працівників і відвідувачів, посилення заходів санітарного контролю та обмеження проведення заходів за участі п’яти і більше осіб тощо, а також визначені алгоритми дій у разі підозри на захворювання та у разі підтвердження у співробітників прокуратури коронавірусної хвороби (COVID-19).

В Офісі Генерального прокурора створений та діє координаційний штаб з метою здійснення контролю за проведенням заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19).

Наказ Генерального прокурора від 23.03.2020 року № 159 «Про створення координаційного штабу з організації заходів щодо мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19) серед  працівників органів прокуратури» Рекомендації щодо особливостей організації та порядку роботи органів прокуратури з метою забезпечення їх сталого функціонування, запобігання поширенню серед працівників прокуратури коронавірусної хвороби (COVID-19), належного санітарного стану в адміністративних приміщеннях, дотримання працівниками прокуратури санітарно-гігієнічних норм

ПАМ’ЯТКА У РАЗІ ПІДОЗРИ НА COVID-19, ГРИП АБО ІНШІ ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ (ГРЗ)

ПАМ’ЯТКА АЛГОРИТМ ДІЙ ЯКЩО У ПРАЦІВНИКА ПІДТВЕРДЖЕНА КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА COVID-19 (отриманий позитивний тест)

АЛГОРИТМ ДІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ РОБОЧИХ МІСЦЬ ПРАЦІВНИКІВ ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

У разі виникнення потреби у дезінфекції службових приміщень ультрафіолетовими лампами для кварцування керівнику самостійного структурного підрозділу Офісу Генерального прокурора необхідно звернутися до координаційного штабу шляхом направлення відповідного листа та за телефоном: (044) 200-75-73.

Інформація щодо роботи координаційного штабу за посиланням